Psichologas

   Savaitės dienos  

   Darbo laikas  

   Pietūs  

Pirmadienis

8.00 – 11.15

 

Antradienis

 

 

Trečiadienis

 

 

Ketvirtadienis

8.00 – 11.15

 

Penktadienis    

 

Kontaktai: 

Tel. 8 (528) 38288
El. paštas  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    Centro psichologas atlieka svarbų vaidmenį centro bendruomenėje, siekdamas užtikrinti mokinių gerovę ir sėkmę. Psichologo pareigos apima įvairias funkcijas, kurias galime suprasti kaip įrankius padedančius įveikti iššūkius ir skatinti mokinių vystymąsi. Štai keletas svarbių centro psichologo funkcijų:

  1. Mokinio vertinimas: Psichologas įvertina mokinio galias, sunkumus, raidos ypatumus ir psichologines problemas. Tai padeda suprasti, kokia pagalba gali būti reikalinga mokiniui.
  2. Konsultacijos ir rekomendacijos: Psichologas konsultuoja mokinius ir jų tėvus (globėjus, įtėvius) dėl psichologinių, asmenybės ir ugdymo problemų. Psichologas taip pat rengia individualias rekomendacijas mokinio problemoms spręsti.
  3. Psichologinių problemų prevencija: Psichologas inicijuoja psichologinių problemų prevencijos programas, padedančias išvengti sunkumų ir padedančias veiksmingiau ugdyti mokinius.
  4. Bendruomenės integracija: Psichologas dalyvauja formuojant teigiamą centro bendruomenės požiūrį į mokinius su psichologinėmis ypatybėmis, skatinant bendraamžių pagalbą ir supratimą.
  5. Švietimas ir informacija: Psichologas šviečia bendruomenę apie mokinio raidos psichologiją ir pedagogines problemas, taip prisidedant prie bendro supratimo ir pagalbos kūrimo.

Mokiniai, jų tėvai (globėjai, įtėviai) ir mokytojai gali kreiptis į centro psichologą dėl bet kokių psichologinių, asmenybės ar ugdymo problemų. Psichologo darbo tikslas yra padėti mokiniams įveikti iššūkius, vystytis ir pasiekti savo pilną potencialą.

Psichologė Raminta Mickūnaitė